Zalety samochodu dostawczego Renault Master
Zalety samochodu dostawczego Renault Master

Niezależnie od tego, czy chcesz wynająć samochód dostawczy na czas przeprowadzki lub remontu, czy potrzebujesz takiego pojazdu do przewozu pracowników bądź towarów – Renault Master to z pewnością auto dla Ciebie. Model ten niezmiennie cieszy się popularnością wśród naszych stałych klientów zarówno ze względu na swoją wszechstronność, jak i bogate wyposażenie.

Główną zaletą Renault Mastera jest jego pojemna paka o wymiarach 360×185 cm – umożliwia ona transport różnego rodzaju dużych przedmiotów, które nie zmieszczą się do standardowego bagażnika w aucie osobowym. Załadunek towarów ułatwia otwieranie się drzwi tego auta pod kątem 180 stopni. Pojazd ten jest trzyosobowy, zatem oprócz towarów można nim przewieźć na przykład niewielką grupę pracowników lub członków najbliższej rodziny.

Co sprawia, że jazda Renault Masterem jest łatwa i przyjemna?

Renault Master to auto dostawcze, które prowadzi się niezwykle wygodnie i przyjemnie dzięki doskonałemu wyposażeniu. Pojazd ten posiada takie udogodnienia jak m.in.:

  • wspomaganie kierownicy,
  • kamerę cofania,
  • ABS,
  • elektryczne szyby,
  • radio CD.

Ponadto za dodatkową opłatą można wypożyczyć u nas nawigację samochodową, a także wózek paletowy czy pasy zabezpieczające ładunek. Dzięki nim upewnisz się nie tylko, że bez trudu trafisz do punktu docelowego, ale także że przewożone towary bezpiecznie przetrwają załadunek, rozładunek oraz samą podróż. Warto też dodać, że Renault Master wyposażony jest w pojemny zbiornik paliwa (100 l), dzięki czemu bez obaw możesz pokonać z nim dłuższą trasę, nie tracąc czasu i pieniędzy na tankowanie. Jeżeli zatem szukasz sprawdzonego samochodu dostawczego, wypróbuj Renault Master – auto dostępne w ofercie naszej wypożyczalni jedynie za 250 zł za dobę. Wynajmowane przez nas pojazdy są regularnie serwisowane, a nasi klienci stale przekonują się o ich niezawodności.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *