CITROEN JUMPER AUTOLAWETA
CITROEN JUMPER AUTOLAWETA

CITROEN JUMPER AUTOLAWETA

Laweta
350zł / doba
diesel
Included for Free:
1000 zł - kaucja0zł - opłata przygotowawcza500 km - limitu na dobę + 25 gr netto za każdy dodatkowy km

Autolaweta Citoren Jumper

Nawet najbardziej niezawodny samochód potrafi odmówić posłuszeństwa na trasie. Niekiedy w takiej sytuacji potrzebna jest autolaweta. Standardowa procedura przyjazdu lawety wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, ponieważ opłata naliczana jest zarówno za przyjazd, jak i za każdy kilometr transportu uszkodzonego pojazdu.
My natomiast wynajmujemy autolawety na doby, a proces wypożyczenia samochodu upraszczamy do minimum, dzięki czemu zaoszczędzą Państwo swój czas oraz pieniądze.
Niewątpliwie największą zaletą Citroena Jumpera jest możliwość prowadzenia pojazdu z prawem jazdy kategorii B. Autolaweta może pomieścić trzy osoby. Ma także szeroką tylną kanapę, która umożliwia wygodną podróż oraz odpoczynek. Ponadto Citroen ma pojemny, 90-litrowy zbiornik paliwa, poduszkę powietrzną kierowcy, ABS, elektryczne szyby i radio, dzięki którym jazda samochodem będzie komfortowa i bezpieczna. Autolaweta posiada pakę o długości 499 cm.

Cena wynajmu autolawety

Koszt wynajmu autolawety wynosi 350 zł brutto za dobę.
W cenie otrzymają Państwo również kliny oraz pasy ładunkowe, dzięki którym zabezpieczycie swój samochód podczas jazdy. Sprzęt spełnia wymogi unijne.
Istnieje również możliwość wypożyczenia Citroena Jumpera na dłużej. W tym przypadku cena ustalana jest indywidualnie.
Przy wypożyczaniu autolawety wymagamy wpłacenia kaucji w wysokości 500 zł, którą zwracamy po odstawieniu przez Państwa samochodu do naszego biura w Białymstoku.

Wymiary pakidługość: 499cm

Ilość miejsc 3-osobowy
Pojemność silnika 2,2 Blue HDI 150KM
Wyposażenie:
 • zbiornik paliwa o pojemność 90 l
 • poduszka powietrzna kierowcy
 • radio CD
 • CB radio
 • szyby sterowane
 • ABS
 • wspomaganie kierownicy

Niewątpliwie największym atutem autolawety jest możliwość prowadzenia na kat. B. W naszej wypożyczalni autolawet otrzymasz w wyposażeniu kliny i pasy ładunkowe zgodne z wymogami UE(w cenie)
Auto gwarantuje wygodną podróż, bądź też możliwość wyspania się dzięki szerokiej tylnej kanapie.

doba 350 zł brutto
wynajem długoterminowy do uzgodnienia
 • nawigacja samochodowa- 10zł brutto/doba
 • rejestrator jazdy- 5zł brutto/doba
 • wózek paletowy- 10zł brutto/doba
 • pasy zabezpieczające ładunek za sztuke- 5zł brutto/doba
 • wszystkie pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie OC/NW/ASSISTANCE
auta dostawcze Białystok


Laweta Białystok. Wypożyczalnia lawet w Białymstoku

Flotę Podlasie tworzy kilka samochodów, które przydają się podczas remontów, wyjazdów, w pracy czy w sytuacji, gdy twoje auto odmówiło posłuszeństwa. Wypożyczamy samochody dostawcze, brygadówki oraz autolawety. Działamy na Podlasiu, a naszą ofertę wyróżnia brak zbędnych formalności, przystępne ceny i możliwość wynajmu długoterminowego po wcześniejszym ustaleniu.

Autolaweta, którą można u nas wynająć, to Citroen Jumper. Dużą zaletą jest możliwość prowadzenia tego pojazdu z prawem jazdy kategorii B, a nie – tak jak w przypadku klasycznych lawet – z prawem jazdy B+E. Jeśli zatem twoje auto się zepsuło i musisz je przewieźć w dowolne miejsce, możesz bez obaw do nas zadzwonić i zarezerwować autolawetę w dogodnym dla siebie terminie!

Wynajem lawety Białystok – cennik

Ile trzeba zapłacić za wynajęcie autolawety w naszej wypożyczalni? Doba to 330 zł brutto, a osoby zainteresowane wynajmem długoterminowym mogą liczyć na upusty. W wyposażeniu oferujemy kliny i pasy ładunkowe zgodne z unijnymi normami w cenie!

Często martwimy się, że konieczność przetransportowania niesprawnego pojazdu będzie bardzo droga. Tymczasem wynajem naszej autolawety na 24 godziny nie stanowi ogromnego obciążenia dla budżetu i pozwala szybko uporać się z kłopotem. Dodatkowo staramy się maksymalnie upraszczać procedury związane z wypożyczeniem dowolnego auta, więc nie stracisz cennego czasu na zbędną papierologię. 

Wynajem autolawety – Białystok

Citroen Jumper z naszej floty to komfortowy pojazd, który pomieści trzy osoby. Paka ma długość 499 cm, a pojemność silnika to 2,2 Blue HDI 150 KM. Na wyposażeniu znajdują się: zbiornik paliwa o pojemności 90 l, poduszka powietrzna kierowcy, radio CD, CB radio, szyby sterowane, ABS i wspomaganie kierownicy. 

Szeroka tylna kanapa pozwala na wygodną drzemkę podczas dłuższych tras. Na życzenie wypożyczającego możemy udostępnić nawigację samochodową lub rejestrator jazdy. Kaucja za wypożyczenie autolawety wynosi 500 zł, a opłata przygotowawcza to 0 zł!

Autolaweta – wynajem aut w Białymstoku

Warto przypomnieć, że wynajem autolawety to świetna oferta również dla przedsiębiorców, którzy nie potrzebują takiego auta na co dzień, a jedynie sporadycznie. Zamiast kupować taki pojazd i obciążać firmowy budżet, warto rozważyć opcję wynajmu.

Autolaweta przyda się nie tylko przedsiębiorcom. Samochód może nas zawieść w każdej chwili – bardzo możliwe, że ty lub twoi znajomi przeżyliście już taką sytuację. Co wtedy? Najprościej wynająć autolawetę. Platforma do transportu jest tutaj częścią auta, a nie doczepioną przyczepą, którą trudno się manewruje. Prowadzenie autolawety nie wymaga specjalnych umiejętności, dlatego – jeśli dysponujesz prawem jazdy kategorii B – sam możesz się tym zająć.

Zapraszamy do kontaktu z naszą wypożyczalnią autolawet, aut dostawczych i brygadówek w Białymstoku! Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i podamy szczegółowe informacje dotyczące współpracy.