CITROEN JUMPER AUTOLAWETA
CITROEN JUMPER AUTOLAWETA

CITROEN JUMPER AUTOLAWETA

Laweta
350zł / doba
diesel
Included for Free:
1000 zł - kaucja0zł - opłata przygotowawcza500 km - limitu na dobę + 25 gr netto za każdy dodatkowy km

Autolaweta

Nawet z pozoru niezawodny samochód potrafi odmówić posłuszeństwa na trasie – wówczas potrzebna jest autolaweta. Standardowa procedura przyjazdu lawety wiąże się z bardzo wysokimi kosztami, ponieważ opłata naliczana jest zarówno za przyjazd, jak i za każdy kilometr transportu uszkodzonego pojazdu. My natomiast wynajmujemy autolawety na doby, a proces ich wypożyczenia upraszczamy do minimum, co przekłada się nie tylko na oszczędność czasu, ale też pieniędzy. Jeśli zatem twoje auto się zepsuło i musisz przewieźć je w dowolne miejsce, możesz bez obaw do nas zadzwonić i zarezerwować autolawetę w dogodnym dla siebie terminie. Do kontaktu z naszą siedzibą w Łyskach zapraszamy zwłaszcza klientów z okolic Białegostoku.

Wyposażenie dostępnej autolawety

Autolaweta, którą można u nas wynająć, to Peugeot Boxer. Dużą zaletą jest możliwość prowadzenia tego pojazdu z prawem jazdy kategorii B, a nie – tak jak w przypadku klasycznych lawet – z prawem jazdy B+E. Dostępna autolaweta może pomieścić trzy osoby, ma także szeroką tylną kanapę, która umożliwia wygodną podróż oraz odpoczynek. Ponadto nasz Boxer wyposażony jest w 80-litrowy zbiornik paliwa, pakę o długości 499 cm, a ponadto:

 • poduszkę powietrzną kierowcy,
 • ABS,
 • system wspomagania kierowcy,
 • elektryczne szyby,
 • radio CD.

Dzięki wymienionym elementom wyposażenia prowadzenie autolawety będzie w pełni komfortowe i bezpieczne. Co więcej, na życzenie wypożyczającego możemy udostępnić nawigację samochodową lub rejestrator jazdy.

Cena wynajmu autolawety

Klienci często obawiają się, że konieczność przetransportowania niesprawnego pojazdu będzie bardzo droga. Tymczasem wynajem naszej autolawety na 24 godziny nie stanowi ogromnego obciążenia dla budżetu i pozwala szybko uporać się z kłopotem. Koszt wynajmu autolawety wynosi 350 zł brutto za dobę. Cena obejmuje również kliny oraz pasy ładunkowe do zabezpieczenia samochodu podczas jazdy. Sprzęt spełnia wymogi unijne. Dodatkowo staramy się maksymalnie upraszczać procedury związane z wypożyczeniem auta, więc nie stracisz cennego czasu na zbędną papierologię.

Podobnie jak w przypadku wynajmu brygadówek i innych dostępnych w naszej ofercie pojazdów przy wypożyczaniu autolawety wymagamy wpłacenia kaucji w wysokości 1000 zł, którą zwracamy po odstawieniu samochodu do naszego biura. Co więcej, nie pobieramy żadnych opłat przygotowawczych. Istnieje również możliwość wynajęcia pojazdu na dłużej. W tym przypadku cena ustalana jest indywidualnie.

Wymiary pakidługość: 499cm

Ilość miejsc 3-osobowy
Pojemność silnika 2,2 Blue HDI 150KM
Wyposażenie:
 • zbiornik paliwa o pojemność 90 l
 • poduszka powietrzna kierowcy
 • radio CD
 • CB radio
 • szyby sterowane
 • ABS
 • wspomaganie kierownicy

Niewątpliwie największym atutem autolawety jest możliwość prowadzenia na kat. B. W naszej wypożyczalni autolawet otrzymasz w wyposażeniu kliny i pasy ładunkowe zgodne z wymogami UE(w cenie)
Auto gwarantuje wygodną podróż, bądź też możliwość wyspania się dzięki szerokiej tylnej kanapie.

doba 350 zł brutto
wynajem długoterminowy do uzgodnienia
 • nawigacja samochodowa- 10zł brutto/doba
 • rejestrator jazdy- 5zł brutto/doba
 • wózek paletowy- 10zł brutto/doba
 • pasy zabezpieczające ładunek za sztuke- 5zł brutto/doba
 • wszystkie pojazdy posiadają pełne ubezpieczenie OC/NW/ASSISTANCE
auta dostawcze Białystok


W jakich sytuacjach warto wynająć autolawetę?

Najczęstszą przyczyną wypożyczenia autolawety jest awaria samochodu lub stłuczka – obie te sytuacje zdarzają się zwykle w najmniej spodziewanych momentach i trudno być na nie przygotowanym. Konieczne jest wówczas przetransportowanie uszkodzonego pojazdu przynajmniej do najbliższego warsztatu, co umożliwia wynajem autolawety. Z usługi tej korzystają także klienci, którzy kupili samochód za granicą i nie mogą nim jeszcze jeździć ze względu na brak wymaganych dokumentów.

Do wypożyczalni autolawet zgłaszają się także właściciele samochodów sportowych lub zabytkowych. Pierwsi z wymienionych często jeżdżą swoimi autami tylko po torach, drudzy – na specjalnych zlotach. Przedstawiciele obu grup zazwyczaj starają się unikać ryzyka związanego z poruszaniem się po zwykłej drodze, dlatego wynajmują autolawetę, by bezpiecznie przewieźć swoje cenne auto z punktu A do B. Wynajem autolawety to świetna oferta nie tylko dla klientów indywidualnych, ale też dla przedsiębiorców, którzy nie potrzebują takiego auta na co dzień, a jedynie sporadycznie. Zamiast kupować taki pojazd i obciążać firmowy budżet, warto rozważyć opcję wynajmu.

Dlaczego warto skorzystać z usług naszej wypożyczalni autolawety?

Flotę Podlasie tworzy kilka pojazdów, które przydają się w wielu sytuacjach, również w razie awarii własnego samochodu. Dostępna autolaweta wyposażona jest w platformę transportową będącą częścią pojazdu, nie jego oddzielnym elementem, którym trudno się manewruje. Ponadto do jej prowadzenia nie są potrzebne specjalne umiejętności – wystarczy prawo jazdy kategorii B.

Naszą ofertę wyróżnia brak zbędnych formalności, przystępne ceny i możliwość wynajmu długoterminowego po wcześniejszym ustaleniu. O licznych korzyściach płynących ze współpracy z nami przekonało się do tej pory wielu klientów z całego województwa podlaskiego, a zwłaszcza z Białegostoku i okolic. Zapraszamy do kontaktu.