Wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok

Auta dostawcze i brygadówki na wynajem Wypożyczamy auta dostawcze oraz nawet 7 osobowe busy

Flota Podlasie, jako wypożyczalnia aut dostawczych, oferuje swoim Klientom tylko najwyższej jakości usługi. Nasze samochody to klasyczne auta dostawcze oraz brygadówki 7-osobowe, które sprawdzą się zarówno podczas transportu materiałów, jak i jako forma dojazdu robotników w miejsce pracy. Cenę stanowi jedynie wynajem aut dostawczych – nie naliczamy dodatkowych opłat za przygotowanie pojazdu czy obsługę w niedzielę i święta – bez względu na to, czy decydują się Państwo wynająć bus 7-osobowy, czy auto dostawcze.

Flota Podlasie oferująca auta dostawcze to wypożyczalnia zwracająca szczególną uwagę na stan techniczny pojazdów. Właśnie dlatego wynajem busa czy wynajem aut dostawczych w naszej firmie zyskało wiele pozytywnych opinii. Dodatkowym atutem jest barak limitu kilometrów, dzięki czemu Klient nie jest w żaden sposób ograniczony i może realizować swoje zadania jeszcze lepiej – wybierając auto 7-osobowe na podróż czy lawetę do innych celów. Auta dostawcze na wynajem to pojazdy znanych i cenionych w branży marek, przez co są niezawodne w każdej sytuacji!

Ofertę przygotowaliśmy w taki sposób, aby w opisie produktów dostępne są wszystkie najważniejsze informacje przedstawiające samochody dostawcze wynajem, których oferujemy. Jeśli mają Państwo dodatkowe pytania, nasi pracownicy chętnie udzielą niezbędnych informacji. Profesjonalizm oraz wysoka jakość świadczonych usług sprawiają, że nasza wypożyczalnia aut dostawczych znajdująca się w okolicy Białegostoku spełnia oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Wynajem auta dostawczego Białystok

CITROEN JUMPER L4H3
279zł/doba
L4H2
diesel
PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L3H2
260zł/DOBA
7 osób
diesel
CITROEN JUMPER AUTOLAWETA
330zł / doba
diesel
PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L4H2
310zł / doba
7 osób
diesel
RENAULT MASTER DOSTAWCZY L3H2
229zł / doba
L3H2
diesel
CITROEN JAMPER BRYGADÓWKA L3H2
260zł / doba
7 osób
diesel
PEUGEOT BOXER DOSTAWCZY L3H2
229zł / doba
L3H2
diesel