Wypożyczalnia samochodów dostawczych Białystok

Wynajem aut dostawczych w Białymstoku

Oferujemy wynajem aut dostawczych z pojemną paką, aby transport niezbędnych rzeczy był szybki i komfortowy. Nasza siedziba znajduje się w Łyskach, miejscowości koło Białegostoku, gdzie od wielu lat zajmujemy wypożyczaniem różnego rodzaju pojazdów – nie tylko samochodów dostawczych. Z naszych usług korzystają klienci z całego województwa podlaskiego: z Choroszczy, Dobrzyniewa i innych sąsiadujących z Białymstokiem miejscowości. Dostępne modele samochodów dostawczych sprawdzają się przy wielu zadaniach – umożliwiają wygodny i bezpieczny transport nie tylko towarów, ale też osób.

Zachęcamy do kontaktu z naszym zespołem, który udzieli wszelkich odpowiedzi na pytania dotyczące naszej oferty, oraz do zapoznania się z dostępnymi poniżej informacjami i aktualnym cennikiem usług.

Wyposażenie naszych aut dostawczych

Auta dostawcze z naszej floty to sprawdzone, niezawodne w trasie modele od Citroena i Peugeota, które sprawią, że podróż minie w komfortowych warunkach. Oferowane przez nas auta dostawcze mają pojemny bak paliwa, niezawodny silnik Diesla, a ponadto wyposażone są w:

  • poduszki powietrzne,
  • centralny zamek,
  • wspomaganie kierownicy,
  • ABS.

Wśród dostępnych modeli Citroen Jumper oraz Peugeot Boxer dodatkowo mają klimatyzację. Wyposażenie dodatkowe obejmuje pasy zabezpieczające ładunek.

Przykładamy szczególną wagę do stanu technicznego naszych pojazdów, wszystkie usterki korygujemy na bieżąco, dbamy również o czystość wnętrza. Nasze samochody dostawcze mają aktualny przegląd techniczny, a ponadto są systematycznie serwisowane i sprawdzane: wszystko po to, by zapewnić maksymalny komfort jazdy oraz bezpieczeństwo na drodze.

Pojemne paki aut dostawczych na wynajem

Nasze auta dostawcze na wynajem wyposażone są w pojemne paki: Citroen Jumper oferuje pakę o wymiarach 407 cm długości i 217 cm wysokości, a Peugeot Boxer – 350 cm i 185 cm. Każdy model (oprócz miejsca dla kierowcy) ma także dwa fotele dla pasażerów, co pozwala komfortowo przewozić nie tylko ładunki, ale i osoby.

Na naszej stronie umieściliśmy specyfikację dostępnych na wynajem aut dostawczych, ale jeśli pojawią się dodatkowe pytania, służymy fachowym wsparciem. Chętnie doradzimy, jak przewozić naprawdę duże i nietypowe ładunki, bo w tej kwestii zdobyliśmy już spore doświadczenie!

Jak wygląda i ile kosztuje wynajem busów dostawczych?

Wynajem busów dostawczych działa na bardzo prostych zasadach. Pobieramy kaucję i ustalamy limit kilometrów, a cały proces przebiega szybko i sprawnie. Jesteśmy dostępni sześć dni w tygodniu, więc nawet jeśli w weekend pojawi się potrzeba ekspresowego wynajęcia busa dostawczego – jesteśmy do dyspozycji!

Koszt wynajmu samochodu dostawczego Peugeot Boxer L3H2 wynosi 250 zł brutto za dobę. Citroen Jumper L4H3 kosztuje natomiast 300 zł brutto za dobę. Z kolei cenę wynajmu długoterminowego ustalamy indywidualnie. Do kosztów należy także doliczyć wspominaną kaucję wynoszącą 1000 zł brutto, którą zwracamy po oddaniu wypożyczonego samochodu.

Wynajem auta dostawczego Białystok

PEUGEOT BOXER L3H2 – PROMOCJA DO ODWOŁANIA
220 ZŁ BRUTTO - PROMOCJA!
7 osób
diesel
PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L4H2
450zł / doba
7 osób
diesel
CITROEN JUMPER BRYGADÓWKA L3H2 – NIEDOSTĘPNE
NIEDOSTĘPNE
7 osób
diesel

Co mówią klienci o naszej wypożyczalni aut dostawczych?

Poszukując wypożyczalni aut dostawczych, zapewne chcesz znaleźć firmę godną zaufania. Opinie pozostawiane przez naszych klientów nie pozostawiają wątpliwości – nasza firma jest na Podlasiu znanym i cenionym miejscem. Na co zwracają uwagę współpracujący z nami kierowcy?

W opiniach często pojawiają się słowa: szybko, sprawnie i profesjonalnie. Jak można przeczytać, oferta naszej wypożyczalni aut dostawczych jest konkurencyjna cenowo w porównaniu do innych firm z branży. Klienci z Białegostoku i okolic stale zwracają uwagę na profesjonalną i miłą obsługę oraz przejrzyste warunki współpracy. Uproszczone do minimum formalności z pewnością zachęcają do rezerwowania u nas samochodów!

Słowa uznania naszych klientów dotyczą też stanu pojazdów dostawczych. Opinie są zgodne – zarówno nasze auta dostawcze, jak i brygadówki czy autolawety są czyste, zadbane, komfortowe oraz przestronne.

Kiedy warto skorzystać z usług wypożyczalni aut dostawczych?

Z oferty wypożyczalni aut dostawczych warto skorzystać za każdym razem, gdy potrzeba sprawnie przewieźć duże przedmioty, które nie zmieszczą się do standardowego samochodu osobowego. Wypożyczenie samochodu dostawczego jest szczególnie przydatne przy przeprowadzkach – pojemne paki tego typu pojazdów umożliwiają łatwy transport mebli (w tym łóżek, sof, regałów), a także sprzętów RTV i AGD, takich jak telewizory czy lodówki. Z usługi tej korzystają również przedsiębiorcy – w aucie dostawczym można bowiem z powodzeniem przewieźć sprzęt i materiały budowlane wraz z potrzebnymi narzędziami, a nie każdy fachowiec dysponuje własnym pojazdem z wystarczająco pojemną paką.