Brygadówki

Wynajem busa Białystok, wypożyczalnia busów Białystok

Flota Podlasie od wielu lat wypożycza klientom auta dostawcze, busy, brygadówki i autolawety. Działamy na terenie Białegostoku i oferujemy wynajem na doby lub, po indywidualnych ustaleniach, długoterminowy.

Naszą ofertę kierujemy m.in. do przedsiębiorców, którzy chcą zwiększyć swoje zyski, ale równocześnie nie planują na razie inwestować swoich pieniędzy w zakup brygadówki. Wynajem auta wydaje się dla nich najlepszą opcją – bez przeszkód i na jasno określonych warunkach mogą swobodnie korzystać z naszej floty, a później odstawić auto do naszej bazy.

Nie tylko przedsiębiorcy mogą korzystać z naszych usług. Osoby prywatne często chcą dotrzeć ze swoją ekipą na miejsce pracy lub szkolenia albo też wyjechać w krótką podróż. Co wtedy? Kilkuosobowa rodzina czy paczka znajomych oraz bagaże nie zmieszczą się do osobówki. Warto wtedy pamiętać o nas!

Wynajem busów Białystok, wynajem brygadówek Białystok

Wszystkie auta z naszej floty są zadbane i regularnie serwisowane. Posiadają szereg udogodnień dla kierowcy, np. uchwyt na kubek z kawą, półkę na nawigację, klimatyzację, wspomaganie kierownicy czy szyby i lusterka sterowane automatycznie. Wybrane modele posiadają kamerę cofania, znacznie ułatwiającą manewrowanie i parkowanie większym samochodem.

Brygadówki mogą pomieścić siedem osób, a dodatkowo mają przestrzeń na pakunki czy bagaże. Peugeot Boxer L3H2, dostępny w naszej wypożyczalni, ma pakę o wymiarach 350 cm (długość) i 185 cm (wysokość). Brygadówka Citroen Jumper również pomieści 7 osób, a jej wymiary zadowolą klientów, którzy mają do przewiezienia nieco mniejsze rzeczy – wymiary paki to 210 cm (długość) i 180 cm (wysokość).

Wynajem busów osobowych Białystok, wynajem busa brygadówka Białystok

Przyjrzyjmy się teraz standardowemu wyposażeniu naszych samochodów. Peugeot Boxer L3H2 i L4H2 mają zbiornik paliwa o pojemności 100 l. Tylne drzwi otwierają się pod kątem 180 stopni, co jest wygodnym i bezpiecznym rozwiązaniem. Auta wyposażono w klimatyzację, centralny zamek, radio, ABS, centralny zamek oraz szyby i lusterka sterowane automatycznie.

Brygadówka od Citroena ma pojemność silnika 2,2 Blue HDI. Drzwi tylne otwierają się tak, jak w poprzednich modelach, nowością natomiast jest hak holowniczy i radio z CD. To komfortowe, 7-osobowe auto, którym bez problemu zabierzesz rodzinę lub ekipę z pracy na każdy wyjazd!

Brygadówki 7-osobowe Białystok

Rekomendujemy wypożyczenie dużego auta z wielu powodów. Jednym z nich jest bezpieczeństwo – zatłoczone pociągi czy autobusy współcześnie powinny być wybierane tylko w ostateczności. Poza tym nigdy nie będą tak wygodne, jak stworzona do przewozu osób brygadówka.

Każde auto, poza standardowym wyposażeniem, możemy wzbogacić w nawigację samochodową, rejestrator jazdy, pasy zabezpieczające ładunek czy wózek paletowy. Formalności ograniczyliśmy do minimum, tak by kierowcy jak najszybciej mogli odjechać z naszego parkingu i załatwiać swoje sprawy. Jeśli interesuje cię wynajem długoterminowy lub chcesz zapytać o szczegóły dotyczące naszych brygadówek – skontaktuj się z nami, wybierając zakładkę „Kontakt”.

Wynajem auta dostawczego Białystok

PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L3H2
300 zł/DOBA
7 osób
diesel
PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L4H2
350zł / doba
7 osób
diesel
CITROEN JAMPER BRYGADÓWKA L3H2
300zł / doba
7 osób
diesel