Brygadówki

Wynajem brygadówek

Prowadzimy wynajem brygadówek – samochodów dostawczych wyposażonych w drugi rząd foteli, których montaż pozwala bezpiecznie przewieźć od 7 nawet do 9 osób. Udostępniamy pojazdy renomowanych marek, takich jak Peugeot oraz Citroen, a wszystkie wynajmowane przez nas brygadówki systematycznie sprawdzamy oraz serwisujemy, ponieważ najważniejsze dla nas są bezpieczeństwo i komfort jazdy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami aktualnej oferty wynajmu brygadówek.

Brygadówki – samochody dostawcze umożliwiające wygodny przewóz osób

Dzięki dostępnym w naszej ofercie samochodom dostawczym (brygadówkom) organizacja transportu osób oraz niezbędnych do pracy narzędzi i sprzętu będzie niezwykle prosta. Pojazdy te są niezwykle wygodne i wszechstronne – w pojemnej pace zamontować można 7 miejsc siedzących oraz przewieźć sprzęt niezbędny do wykonywanej pracy. Zarówno brygadówka Peugeot, jak i Citroen bez trudu pomieszczą różnego rodzaju towary, nie zmniejszając komfortu jazdy poruszających się autem osób. Wyposażone są m.in. w: poduszkę powietrzną kierowcy, pojemny bak paliwa, wspomaganie kierownicy, ABS, elektryczne szyby oraz lusterka. Ich dodatkowym atutem jest klimatyzacja.

Brygadówki od 350 zł brutto za dobę

Nasza firma oferuje wynajem samochodów dostawczych – brygadówek – firmom remontowo-budowlanym, wykonawcom, firmom spedycyjnym i przewozowym, a także przedsiębiorcom, którzy potrzebują samochodu dostawczego do przewiezienia różnego rodzaju ładunków. Wynajem aut dostawczych, takich jak brygadówki, umożliwia bowiem transportowanie towarów, sprzętu, a przede wszystkim osób w bezpieczny sposób do miejsca docelowego.

Wypożyczenie brygadówki kosztuje 350-450 zł brutto za dobę, w zależności od modelu. Do ceny należy doliczyć kaucję w wysokości 1000 zł. Kwota zwracana jest w momencie oddania wypożyczonego samochodu. Oferujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem brygadówek. W sprawie rezerwacji oraz pytań zapraszamy do kontaktu z naszym biurem zlokalizowanym w Łyskach, koło Białegostoku. Jesteśmy do dyspozycji w godzinach 7-18, przez 6 dni w tygodniu.

Wynajem busów osobowych

Oferujemy wynajem busów osobowych klientom prywatnym i firmom. Udostępniamy czyste i w pełni sprawne pojazdy, które umożliwiają transport osób w komfortowych warunkach. Współpraca z nami jest bardzo prosta, ponieważ wszelkie formalności ograniczamy do minimum, a nasz kompetentny zespół przeprowadza klienta krok po kroku przez cały proces wynajmu, odpowiadając na wszystkie zadane pytania. Proponujemy zarówno krótko-, jak i długoterminowy wynajem busów osobowych. W przypadku dodatkowych pytań lub chęci dokonania rezerwacji zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Busy 9-osobowe i 7-osobowe nie tylko dla przedsiębiorców

Nasza flota składa się z 9-osobowych busów Peugeot Expert oraz busów 7-osobowych wyprodukowanych przez Peugeot i Citroen, dzięki którym bez trudu przewieziesz grupę osób do miejsca docelowego. Oferta ta skierowana jest nie tylko do przedsiębiorców, którzy korzystają z wynajmu busa na przykład, by zapewnić transport pracownikom do zakładu pracy i z powrotem. Współpracę z nami podejmują często klienci indywidualni, umawiając się na wynajem 9-osobowego busa na przykład przy okazji imprezy okolicznościowej – urodzin, wesela czy chrzcin.

Usługa ta sprawdza się także w przypadku wyjazdów ze znajomymi lub rodziną – możesz wynająć 9-osobowego busa, by ograniczyć wydatki na paliwo i jednym pojazdem dotrzeć do celu podróży. W wymienionych sytuacjach równie dobrze sprawdzi się nieco mniejszy, dostępny na wynajem 7-osobowy bus. Możesz wypożyczyć go także przy okazji przeprowadzki, by nie tylko komfortowo przejechać z rodziną z punktu A do B, ale też bezpiecznie przewieźć meble oraz sprzęty RTV i AGD.

Wyposażenie dostępnych na wynajem busów

Nasza wypożyczalnia oferuje wynajem busów wyposażonych m.in. w: poduszkę powietrzną kierowcy, wspomaganie kierownicy, ABS, elektryczne szyby, lusterka oraz niezwykle pojemne baki paliwa. Ponadto każdy wynajmowany bus ma wygodne, regulowane fotele, które zapewniają podróżnym wygodę nawet podczas długich podróży. Co więcej, dysponujemy busami osobowymi z klimatyzacją – nie musisz więc obawiać się dyskomfortu związanego z upalną pogodą.

Wynajem busów na terenie Białegostoku – wyjątkowa oferta nie tylko dla mieszkańców Podlasia

Nasza firma związana jest z woj. podlaskim – jej siedziba znajduje się w Łyskach, miejscowości zlokalizowanej kilka kilometrów od stolicy Podlasia. Z wynajmu busów na terenie Białegostoku i okolic najczęściej korzystają klienci lokalni, jednak do współpracy z nami zapraszamy wszystkich, którzy planują zwiedzić Podlasie w ramach wyjazdów urlopowych. Bus na wynajem to doskonałe rozwiązanie dla każdego, kto planuje podróż w większym gronie i chce zwiedzić takie miejscowości, jak Tykocin, Supraśl, Krynki czy inne znane punkty na mapie Podlasia.

PEUGEOT BOXER L3H2 – PROMOCJA DO ODWOŁANIA
220 ZŁ BRUTTO - PROMOCJA!
7 osób
diesel
PEUGEOT BOXER BRYGADÓWKA L4H2
450zł / doba
7 osób
diesel
CITROEN JUMPER BRYGADÓWKA L3H2 – NIEDOSTĘPNE
NIEDOSTĘPNE
7 osób
diesel