Gdzie wynająć auto dostawcze? Cechy dobrej wypożyczalni
Gdzie wynająć auto dostawcze? Cechy dobrej wypożyczalni

Wakacje to sezon wzmożonych podróży! Wyjazd na urlop, długo odkładana przeprowadzka, praca pod gołym niebem, która w innych miesiącach nie jest możliwa – to tylko kilka okazji, podczas których możemy potrzebować większego samochodu. Jeśli nie potrzebujemy go na stałe, warto udać się do wypożyczalni aut dostawczych!

Cechy dobrej wypożyczalni samochodów dostawczych

To przede wszystkim minimum formalności. Trudno wyobrazić sobie gorszy scenariusz, niż w sytuacji, gdy mamy pilny wyjazd, a wypożyczalnia zmusza nas do wypełnienia mnóstwa formularzy. Zanim zdecydujemy się na konkretną firmę, warto poczytać opinie na jej temat w Internecie i sprawdzić, czy ma swój profil w mediach społecznościowych. To jeden z kilku mierników profesjonalizmu – osoby, które oferują zaniedbane, awaryjne auta, na pewno nie będą się tym chwalić na Facebooku!

Świetnie, jeśli wybrana przez nas wypożyczalnia podaje różne opcje kontaktu – telefon, e-mail, wizyta w placówce… Dzięki temu wiemy, że nawet jeśli pojawią się dodatkowe pytania, będziemy mogli szybko uzyskać na nie odpowiedź.

Jakie auta można wypożyczyć?

Nasza wypożyczalnia aut w Białymstoku oferuje trzy rodzaje samochodów. Po pierwsze: dostawczaki, czyli przestronne i wygodne modele aut do zadań specjalnych, którymi bez problemu można przewieźć większe sprzęty, narzędzia, pudła, walizki i… co tylko przyjdzie nam do głowy. Wygodnie otwierane drzwi, komfortowe miejsce dla kierowcy i pasażera, możliwość wypożyczenia dodatkowych akcesoriów, zadbane wnętrza – to zalety naszej floty!

Na wyjazdy większą ekipą świetnie sprawdzą się brygadówki . To auta 7-osobowe, z wygodnymi miejscami dla podróżujących i miejscem na ich walizki. Oferujemy możliwość wynajmu długoterminowego, a zatem – jeśli planujesz być w trasie więcej niż 24 godziny – możemy omówić warunki takiego wypożyczenia.

Jeśli chcesz przewieźć auto (bo kupiłeś nowe albo zepsułeś stare), oferujemy też wygodne autolawety. Nie musisz mieć specjalnego prawa jazdy, by je prowadzić! Wystarczy kategoria B.

O czym jeszcze warto pamiętać, wypożyczając samochód?

Auto z wypożyczalni ma nam pomóc w realizacji naszego planu, ale nie tylko my będziemy z niego korzystać! Zadbajmy, by wróciło do właściciela w należytym stanie – bez śmieci czy różnego typu zniszczeń.

Jeśli mamy wątpliwości związane z tym, jak mocować pojazdy na autolawecie lub jak zabezpieczyć pakunki przewożone dostawczakiem – zapytajmy kogoś z obsługi. To bardzo ważne dla bezpieczeństwa – naszego i przedmiotów, które przewozimy.

Wakacje to idealny czas na wszelkie podróże – skorzystaj z usług wypożyczalni i sprawdź, jakie to wygodne!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *