Zalety samochodu dostawczego Citroen Jumper
Zalety samochodu dostawczego Citroen Jumper

Samochody dostawcze są wykorzystywane głównie przez przedsiębiorców z branż, w których regularnie przewożone są różnego rodzaju towary – zaopatrzenie sklepów, sprzęty i narzędzia czy też paczki kurierskie. Firmy tego typu zwykle decydują się na zakup własnych dostawczaków, a pozostałe osoby, którym na co dzień wystarcza samochód osobowy, mogą skorzystać z wynajmu aut dostawczych i wypożyczyć taki pojazd na dobę lub kilka dni.

Jednym z najbardziej znanych samaodów dostawczych jest Citroen Jumper dostępny również w ofercie naszej wypożyczalni. Wybierają go zarówno przedsiębiorcy dysponujący własną flotą, jak i nasi stali klienci, ponieważ dobrze znają liczne zalety tego modelu. Co zatem sprawia, że Jumper to auto wysokiej klasy? Odpowiadamy w dalszej części wpisu.

Szybki załadunek i bezpieczny transport towarów

Citroen Jumper to auto dostawcze, które doskonale spełnia swoją podstawową funkcję, jaką jest bezpieczny przewóz towarów. Model L4H3 dostępny w naszej ofercie wyposażony jest w pojemną pakę o wymiarach 407 cm (długość) i 217 cm (szerokość) – dzięki niej bez trudu przewieziesz takie ładunki, które nie zmieszczą się w bagażniku standardowego samochodu, m.in. sprzęt RTV i AGD czy też meble. Układanie towarów na pace ułatwi szeroki kąt otwierania tylnych drzwi wynoszący aż 180 stopni. Ponadto możesz doposażyć auto w specjalne pasy zabezpieczające ładunek, by upewnić się, że nie ulegnie on uszkodzeniu w czasie jazdy.

Komfort kierowcy i pasażerów

Nasz Jumper jest autem 3-osobowym, a dzięki swojemu bogatemu wyposażeniu zapewni komfortowy przejazd zarówno kierowcy, jak i pozostałym pasażerom. Jumper ma w pełni sprawną klimatyzację, elektryczne szyby i lusterka, a także ABS oraz wspomaganie kierownicy – prowadzenie go jest więc niezwykle proste i wygodne niezależnie od warunków atmosferycznych.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *