Wyposażenie dodatkowe dostawczaków i brygadówek. Na co można liczyć przy wynajmie?
Wyposażenie dodatkowe dostawczaków i brygadówek. Na co można liczyć przy wynajmie?

Wynajem samochodów dostosowanych zarówno do transportu materiałów, jak i przewozu pracowników to rozwiązanie, z którego chętnie korzystają firmy w całym kraju. Począwszy od przedsiębiorstw oferujących usługi budowlane i remontowe, a kończąc na transportowych. Wypożyczenie brygadówek lub aut dostawczych w Białymstoku możliwe jest także dzięki naszej firmie.

Poza standardowym wyposażeniem pojazdów, które uregulowane jest przepisami prawnymi, klienci przy dodatkowej opłacie mogą liczyć też na inne akcesoria wchodzące w skład auta. Oferta większości wypożyczalni jest stale urozmaicana nowymi modelami aut, tak aby sprostać różnorodnym wymaganiom wszystkich klientów.

Pojazd dostosowany do specyfiki Twojej pracy

W zależności od rodzaju oferowanych usług mamy możliwość wyboru modelu pojazdu zaopatrzonego w dodatkowe elementy takie jak m.in.

  • szczelna i solidna skrzynka na narzędzia lub niektóre artykuły budowlane o niedużych gabarytach,
  • pasy mocujące przewożony ładunek, dające pewność, że zostanie on dostarczony w nienaruszonym stanie,
  • klimatyzacja manualna lub półautomatyczna,
  • ogrzewanie postojowe – opcja szczególnie korzystna w trakcie długodystansowych tras niezależnie od pory roku,
  • wzmocnienia w tylnym zawieszeniu i podwójne resory – przydatne szczególnie na trudnym terenie,
  • dodatkowe siedzenia, sterowane elektronicznie i ogrzewane lusterka zewnętrzne, ograniczniki prędkości, rozbudowany system audio, wejście USB i Bluetooth.

Oczywiście nie są to jedyne dodatkowe udogodnienia, na które możesz liczyć. Możliwości jest znacznie więcej, dlatego warto porozmawiać z przedstawicielem firmy wynajmującej dostawczaki i brygadówki. Z pewnością pomoże on wybrać funkcjonalny model samochodu, który polepszy warunki Twojej pracy.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *