Rola i znaczenie brygadówek w branży budowlanej
Rola i znaczenie brygadówek w branży budowlanej

Dojazdy na plac budowy, w tym przewóz zarówno osób, jak i narzędzi oraz materiałów, to codzienność wielu ekip budowlanych i remontowych. Jednak nie każdą firmę stać na posiadanie własnej floty, a niektóre zlecenia mogą wymagać jednoczesnego zaangażowania większej grupy pracowników. Wówczas przedsiębiorcy decydują się na długoterminowy wynajem brygadówki, a rozwiązanie to staje się coraz bardziej popularne, nie tylko wśród przedsiębiorców z Białegostoku. Dlaczego? Wyjaśniamy w dalszej części wpisu.

ZALETY WYPOŻYCZANIA BRYGADÓWEK

Właściciele firm budowlanych i remontowych często korzystają z usługi wynajmu brygadówek, ponieważ są to pojazdy wszechstronne. Auta te umożliwiają nie tylko przewóz licznej grupy pracowników, ale także bezpieczny transport towarów: narzędzi, niewielkich maszyn, a nawet materiałów budowlanych. Nasza wypożyczalnia udostępnia klientom samochody renomowanych marek, takich jak Peugeot i Citroen. Wyposażone są w pojemną pakę, w której można zamontować aż do siedmiu miejsc siedzących i nadal zmieścić niezbędne do pracy materiały czy sprzęt. Warto też dodać, że przestrzeń pasażerska oddzielona jest od przestrzeni ładunkowej, co zwiększa zarówno komfort, jak i bezpieczeństwo przewożonych osób.

Mimo że brygadówki są znacznie większe od typowego samochodu osobowego, ich prowadzenie nie wymaga posiadania dodatkowych uprawnień. Na miejscu kierowcy może zatem zasiąść każdy pracownik, który ma ważne prawo jazdy kategorii B. Co więcej, dostępne w naszej ofercie auta wyposażone są m.in. we wspomaganie kierownicy i ABS, dzięki czemu prowadzenie ich jest łatwe i przyjemne, nawet na trudnych odcinkach trasy, które często trafiają się w drodze na plac budowy. Jeżeli zatem prowadzisz firmę budowlaną lub remontową i planujesz wykonać zlecenie poza obszarem jej działalności, skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły aktualnej oferty wynajmu brygadówek.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *