Jakie auto dostawcze wypożyczyć? Na co zwrócić uwagę?
Jakie auto dostawcze wypożyczyć? Na co zwrócić uwagę?

Cieplejsze dni sprzyjają pracom na świeżym powietrzu, remontom i wyjazdom. Często pociąga to za sobą konieczność wypożyczenia auta dostawczego. Na co warto zwrócić uwagę, by wybrany przez nas dostawczak był najlepiej dopasowany do naszych potrzeb?

Zwróć uwagę na gabaryty auta dostawczego

Ładowność paki, sposób otwierania drzwi, miejsca dla pasażerów – to sprawy, o które warto zapytać przed wynajęciem dostawczaka. Być może bardziej zależy nam na miejscach siedzących i niewielkiej przestrzeni na bagaże, więc wygodniejsza będzie klasyczna brygadówka? A może mamy do przewiezienia coś znacznie większego – meble, narzędzia, sprzęty? Niezależnie od sytuacji dobra wypożyczalnia aut powinna zaoferować kilka modeli do wyboru!

Przy okazji dopytajmy również o szczegóły: jak zabezpieczyć ładunek? Czy dodatkowe wyposażenie jest w cenie, czy trzeba dopłacić? Co w sytuacji, gdy przez przypadek coś zniszczymy w wynajętym pojeździe? Zanim wyjedziemy autem z wypożyczalni, warto to wszystko wiedzieć.

Wyposażenie naszego dostawczaka

Kamera cofania? Klimatyzacja? Hak holowniczy? Radio? Wspomaganie kierownicy? Zastanówmy się, co będzie nam najbardziej potrzebne. Jeśli trafimy do dobrej wypożyczalni aut, raczej nie będzie problemu ze znalezieniem modelu posiadającego te wszystkie udogodnienia.

Dopytajmy również o spalanie danego dostawczaka – najpewniej zależy nam na najbardziej ekonomicznej opcji, więc tę kwestię również trzeba wziąć po uwagę.

Auta dostawcze z naszej oferty

Renault Master, Peugeot Boxer i Citroen Jumper to trzy modele aut dostawczych dostępne w naszej wypożyczalni. Obok tego oferujemy autolawetę (Citroen Jumper) i brygadówki (Peugeot Boxer, Citroen Jumper) do przewozu nawet 7 osób!

Oferowane przez nas dostawczaki mają pakę o wymiarach 360 x 180 cm albo 407 x 217 cm. Można nimi podróżować niezwykle komfortowo, są zadbane i mają bogate wyposażenie dodatkowe – wszystkie szczegóły możemy omówić na miejscu i doradzić, który model wybrać.

Za niewielką opłatą udostępniamy również nawigację samochodową, rejestrator jazdy, wózek paletowy lub pasy zabezpieczające. Oferujemy możliwość wynajmu długoterminowego, a standardowo rozliczamy się za dobę i określamy limit kilometrów (u nas wynosi on 1000 km).

Naszą wypożyczalnię cechują uproszczone formalności, konkurencyjne ceny i szeroki wybór pojazdów. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie! Potrzebujesz większego auta tylko od czasu do czasu? Nie chcesz inwestować we własnego dostawczaka? Skontaktuj się z nami!

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *