Jakie auto dostawcze wybrać? Przegląd naszych dostawczaków.
Jakie auto dostawcze wybrać? Przegląd naszych dostawczaków.

Auto dostawcze przydaje się w różnych momentach życia. Czasem do przeprowadzki lub remontu, czasem trzeba coś przewieźć w firmie albo przetransportować spore zakupy. Warto mieć wtedy wizytówkę dobrej wypożyczalni takich aut. Przyjrzyjmy się, jak powinien wyglądać dobry „dostawczak”.

Samochody dostawcze – na co zwrócić uwagę?

Jeśli zdecydowaliśmy się na wypożyczenie auta dostawczego, warto zerknąć na kilka szczegółów. Po pierwsze, jaką przestrzeń ładunkową mamy do dyspozycji – to w końcu od tych parametrów zależy, czy uda nam się przewieźć w nienaruszonym stanie i bez stresu nasz ładunek. Lepiej wybierać taki samochód, który po zapakowaniu będzie miał trochę „luzu” – upychanie pakunków na siłę nigdy nie jest dobrym pomysłem!

Po drugie, zerknijmy, czy w wybranym przez nas aucie są udogodnienia dla kierowcy – często musimy pokonać z ładunkiem dłuższą trasę, świetnie więc, jeśli dostawczak zaoferuje nam wygodny fotel, przestrzeń na kubek, sprawną klimatyzację i elektryczne lusterka. Przed wypożyczeniem warto zapytać w firmie, jakie ubezpieczenie obejmuje wybrany przez nas samochód.

Jumper, Master i Boxer – nasze auta dostawcze

Flota Podlasie oferuje trzy modele solidnych i komfortowych aut dostawczych. Wybór będą mieli zarówno miłośnicy Citroena, jak i Renaulta i Peugeota. Samochody są trzyosobowe, oferujemy również 7-osobową brygadówkę, chętnie wypożyczaną np. przez ekipy remontowe.

Samochody różnią się wymiarami paki (w tej kwestii przoduje Jumper). Wszystkie mają klimatyzację, radio, centralny zamek oraz szyby i lusterka sterowane elektronicznie. Tylne drzwi otwierają się pod kątem 180 stopni, co gwarantuje swobodę ładowania nawet dużych przedmiotów. Do każdego auta można dobrać wyposażenie dodatkowe, m.in. pasy zabezpieczające czy wózek paletowy.

Wypożyczenie aut dostawczych w Białymstoku nigdy nie było tak proste

Ogromną zaletą naszej wypożyczalni jest uproszczony system formalności. Mamy jasne zasady wynajmu i troskliwie przygotowujemy każdy samochód do drogi. Kierowcy otrzymują kluczyki do czystego, zadbanego dostawczaka, a ich zmartwieniem jest tylko przewiezienie ładunku na czas i bezpieczny powrót do bazy! Oferujemy również konkurencyjne ceny wynajmu, co łatwo zweryfikować, sprawdzając dostępne na stronach cenniki.

Wszyscy klienci, którzy zastanawiają się, które auto dostawcze powinni wybrać, mogą do nas zadzwonić i dopytać o szczegóły.  Na każdym etapie załatwiania formalności służymy pomocą i wsparciem.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *