Ilu pasażerów są w stanie pomieścić busy osobowe?
Ilu pasażerów są  w stanie pomieścić busy osobowe?

Busy osobowe to doskonały środek transportu do przewozu większej, lecz wciąż niewielkiej grupy osób, która nie zmieści się do standardowego auta osobowego. Wynajem takiego pojazdu jest popularnym rozwiązaniem przy okazji różnego rodzaju imprez okolicznościowych, integracji firmowych, a także wycieczek z rodziną czy znajomymi. Planując wypożyczenie busa, koniecznie trzeba upewnić się, czy w danym pojeździe wystarczy miejsc dla przyszłych pasażerów. Ile osób zmieści się zatem w busach osobowych dostępnych w ofercie naszej wypożyczalni?

Liczba miejsc w naszych busach osobowych

W ramach oferowanej przez nas usługi krótko- i długoterminowego wynajmu busów osobowych udostępniamy pojazdy cenionych producentów, które są w stanie pomieścić nawet do 9 osób. W naszej flocie posiadamy następujące busy osobowe:

  • 7-osobowy Peugeot Boxer L3H2,
  • 7-osobowy Peugeot Boxer L4H2,
  • 7-osobowy Citroen Jumper L3H2,
  • 9-osobowy Peugeot Expert Kombi Long.

Wymienione busy wyposażone są m.in. w wygodne fotele, radio i elektryczne szyby, dzięki czemu zarówno krótka, jak i nieco dalsza podróż może odbyć się w całkowicie komfortowych warunkach. Co więcej, wszystkie modele poza Citroenem Jumperem mają sprawną, regularnie czyszczoną klimatyzację, przez co sprawdzą się w trasie niezależnie od temperatury panującej na zewnątrz.

Czy dozwolony jest przewóz większej liczby osób niż podana?

Przejazd busem osobowym powinien po pierwsze być bezpieczny, a po drugie – zgodny z obowiązującymi przepisami. Należy zatem pamiętać, że zabronione jest przewożenie w busie więcej pasażerów, niż określają to dokumenty pojazdu – zasada ta dotyczy zresztą nie tylko busów wypożyczanych za pośrednictwem naszej firmy. Kierowcy przepełnionego busa grozi mandat, z kolei wszyscy pasażerowie takiego pojazdu narażają swoje zdrowie, a nawet życie.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *