Co to jest brygadówka? Brygadówki z naszej oferty
Co to jest brygadówka? Brygadówki z naszej oferty

Brygadówka to popularne określenie na auto dostawcze, którego przestrzeń zagospodarowano w taki sposób, by zmieścić większą liczbę pasażerów. Brygadówki są zatem niezastąpione, jeśli planujemy podróż w większej grupie i szukamy auta, w którym komfortowo pomieści się cała brygada!

Brygadówka – cechy

Najważniejszą cechą każdej brygadówki jest liczba miejsc dla pasażerów. W przestrzeni ładunkowej, oddzielonej najczęściej ścianką, znajdują się dodatkowe fotele, dzięki czemu w takim pojeździe można zmieścić nawet 7 osób. Równocześnie brygadówka nadal może pełnić funkcje auta dostawczego, ponieważ – mimo miejsc dla pasażerów – wciąż znajdziemy tam przestrzeń, którą możemy wykorzystać do przewozu sprzętu czy bagaży. Taki pojazd to zatem „2 w 1” – łączy komfort podróżujących osób ze sporym zapasem miejsca na potrzebne rzeczy. Z takiego rozwiązania chętnie korzystają przedsiębiorcy, którzy wysyłają grupę swoich pracowników w teren. Brygadówki przydają się również podczas przeprowadzek, remontów, a także, kiedy planujemy wybrać się na imprezę w większym gronie. W naszej wypożyczalni oferujemy aż trzy modele brygadówek – od Ciebie zależy, który z nich wybierzesz!

Brygadówka Peugeot Boxer

Boxer to popularny model pojazdu łączącego zalety dostawczaka z możliwością przewozu osób. To wszechstronne auto posiada pakę o długości 350 cm i wysokości 185 cm, wygodne drzwi tylne otwierane pod kątem 180 stopni, klimatyzację, centralny zamek i wszystkie podstawowe udogodnienia, które usprawnią nawet dalekie podróże. Brygadówki Peugeot Boxer można wynająć na krótkie i długie terminy – bez zbędnych formalności i w atrakcyjnej cenie. Na życzenie oferujemy dodatkowe wyposażenie, np. pasy ładunkowe lub wózek paletowy, przydatne podczas transportu wielkogabarytowych przedmiotów.

Brygadówka Citroen Jumper

To kolejny model, który zasila naszą flotę i pozostaje do twojej dyspozycji. Auto ma pakę o długości 210 cm i wysokości 180 cm, mieści 7 osób, posiada hak holowniczy i szereg udogodnień dla kierowcy. Rezerwacji można dokonać poprzez formularz dostępny na naszej stronie internetowej lub telefonicznie. Kaucja wynosi 500 zł, limit kilometrów: 1000, a za wypożyczenie na dobę dowolnego dostawczaka nie zapłacisz więcej niż 300 zł. To świetna propozycja dla właścicieli firm, którzy nie chcą inwestować w kupno takiego auta, ponieważ nie korzystają z niego codziennie, dla osób dojeżdżających do pracy w grupie i ze sprzętem oraz dla każdego, kto planuje podróż – służbową lub prywatną – w większym gronie.

Add Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *